Menu Zamknij

Parawan reklamowy z nadrukiem

Producent parawanów plażowych z własnym nadrukiem

Plażowe parawany z nadrukiem to jeden z najbardziej praktycznych gadżetów promocyjnych w sezonie letnim. W obecnym czasie izolacji, będą szczególnie przydatne. Na każdym parawanie plażowym umieścimy Twój dowolny nadruk, który może być kolorowy.  Zamówisz je już od 1 sztuki. Szczególnie polecamy komplet parawany plażowe z nadrukiem plus leżaki reklamowe

parawany plażowe z nadrukiem logo

 Jakie długości parawanów plażowych z nadrukiem możesz wybrać?

Do wybory mamy aż trzy standardowe wymiary, które możesz dowolnie łączyć. Najmniejszy parawan plażowy z nadrukiem ma 3metry, kolejny 4, a najdłuższy 5 m Do każdego parawany otrzymasz gratis specjalne naostrzone tyczki, które umożliwią Ci łatwy montaż w podłożu.

plażowe parawany reklamowe z nadrukiem

GŁÓWNE ZALETY PARAWANÓW PLAŻOWYCH Z NADRUKIEM

✅  PERSONALIZACJA: Nadrukujemy na nim co tylko chcesz – napis, dedykacja, zdjęcie, logo firmy, fajną grafikę.

✅  PROJEKT GRATIS. Parawan pomożemy Ci profesjonalnie zaprojektować. A usługa projektu jest u nas gratis – nawet jak nie zdecydujesz się na zakup

✅  PRÓBNY WYDRUK GRATIS. Jeżeli chcesz mieć 100% pewność, że po wydruku parawan wygląda tak jak chciałeś, wykonamy dla Ciebie próbny wydruk.

✅  OSZCZĘDNOŚĆ: Jesteśmy producentem, więc otrzymujesz najlepszą cenę

✅  NADRUK PEŁNOKOLOROWY U nas nie musisz się zastanawiać ile trzeba dopłacić za każdy dodatkowy kolor, bo nadruk pełnokolorowy jest u nas w standardzie! Możesz nadrukować nawet zdjęcie.

✅  DRUKUJEMY W JAKOŚCI FULL HD! Jako nieliczni stosujemy nadruk HD w standardzie.  Dzięki temu kolory są żywe,  a kontury ostre.

✅  DORADZTWO I WSPARCIE. Zamawiasz leżaki pierwszy raz? Nie ma problemu. Z chęcią profesjonalnie doradzimy jaki ułożyć nadruk, żeby był najlepiej widoczny i wyglądał profesjonalnie

 

Parawany reklamowe możesz zamówić już od 1 szt. Ceny hurtowe parawanów zaczynają się od 44 PLN. Sprawdź nasz cennik parawanów z nadrukiem.

Jeżeli nie posiadasz projektu, możemy go przygotować GRATIS. Nadruk tylko pełnokolorowy

PROMOCJA „PODWÓJNA KORZYŚĆ”

Wraz z parawanami możesz zamówić leżaki reklamowe (dla dorosłych, dla dzieci, lub dwuosobowe) oraz taborety reklamowe  z nadrukiem.

Wówczas otrzymasz dodatkowy rabat i oszczędzisz na przesyłce!

KLIKNIJ ABY OTRZYMAĆ DARMOWY PROJEKT SWOJEGO PARAWANU Z NADRUKIEM

 

Aby zamówić parawany plażowe z nadrukiem lub wysłać szybkie zapytanie, napisz na biuro@parawany24.pl